LKS ŻYGLIN - Orzeł Koty

Dzisiaj gościliśmy zespół, dla którego było ... to pierwsze spotkanie w tego rocznych rozgrywkach. Byli więc dla nas wielką nie wiadomą. Ale mimo tego ruszyliśmy od razu do zdecydowanych ataków i na efekt takiej nie czekaliśmy długo zaledwie po 3 minutach, po faulu do piłki doszedł Robert i precyzyjnym uderzeniem zdobywa pierwszą bramkę dla nas. Na tym nie przestajemy i idąc stwarzamy kolejne okazje: min 100 Czarka który w idealnej sytuacji "przekombinował" i górą był bramkarz Orła - swoją drogą najlepszy zawodnik drużyny gości. Potem dobre uderzenie Mariusza i dalej ponownie Czarek, Dawid Jakubowski, ponownie dobry strzał z wolnego Roberta, i Dawid Nojman to tylko nie które okazje LKS'u. Wreszcie po 25 minutach Wojtek Piech popisuje się dalekim crossem do Mariusza, który uprzedza bramkarza i podwyższa wynik na 2:0. Rozochoceni tym w dalszym ciągu atakujemy stwarzając raz po raz zagrożenie pod bramką gości i tak kolejne akcje to rajd Dawida Jasioka, poprzeczka po pięknym strzale Czarka. W dalszej kolejności swoją debiutancką bramkę mógł strzelić Dawid Nojman i ponownie po główce kapitana obronną ręką wychodzi golkiper Kotów, aż nadchodzi 40 minuta i fantastyczne uderzenie z dystansu Roberta po raz drugi znajduje drogę do bramki gości - w ten sposób mieliśmy już w w pierwszej połowie 3:0 dla LKS'u!! Druga zaczyna się 100 Dawida Nojmana i ponownie w roli głównej wystąpił bramkarz przyjezdnych. Dalej były zmarnowane okazje Mariusza, Roberta, czy kolejna 100 Dawida Jakubowskiego, która nie kończy się bramką, zgadnijcie przez kogo ??? wink, tudzież okazja Patryka Ścierskiego, który miał bardzo dobrą okazję do podwyższenia wyniku. I tak naprawdę mimo wysiłków z naszej strony końcowy wynik już nie uległ zmianie. Wygrywamy po naprawdę dobrym spotkaniu. Dziękuję wszystkim zawodnikom za ich grę, zarówno tym grającym od pierwszej jak i tym którzy weszli na murawę w trakcie, bo należy podkreślić, że mieliśmy kolejne debiuty w naszej drużynie : Dawidów Nojmana i Panka - serdecznie witamy ich w naszym zespole i życzymy powodzenia!!! Dziękuję naszym sympatykom, którzy wspierali nas swoim dopingiem, a gościom życzę, żeby "zaskoczyli" i wygrywali kolejne spotkania.