Iskra Lasowice Gospodarze

Autor:

Utworzono:

12.11.2017

W minioną sobotę nasz zespół po solidnej grze wygrał w Lasowicach z tamtejsza Iskrą 2 do 0. Mecz był zacięty i twardy. Nie brakowało walki i zaangażowania z obu stron. Już w pierwszej połowie zarysowała się nasz przewaga jednak sytuacji bramkowych nie wykorzystał Krzysiek Sobel, Piotrek Bogacki, Michał Kabaciński oraz Bartek Opara. W drugiej połowie nasz zespół zagrał jeszcze lepiej. Bramkę na 1 do 0 strzałem z dystansu z około 25 metrów zdobył Marek Musiał. Drugiego gola po dziesięciu minutach dołożył Michał Kabaciński, który wykończył z premedytacją swoją indywidualną akcję pięknym uderzeniem z piątego metra. Mieliśmy jeszcze kolejne sytuacje, jednak niefrasobliwość w naszych ofensywnych poczynaniach spowodowała, że mecz zakończył się dwubramkowym zwycięstwem.

Kluczem do sukcesu okazała się gra na zero z tyłu. Naprawdę wyglądało to bardzo dobrze w sobotę. Drużyna zagrała dobre zawody i na pewno zmazała plamę po ubiegłotygodniowej porażce. Wyniki pozostałych drużyn w tej kolejce spowodowały, że zarysowała się już dosyć wyraźna przewaga trzech drużyn liderujących nad pozostałą stawką. Nasz zespół jest na 3 pozycji z meczem zaległym. To naprawdę dobry wynik na półmetku rozgrywek.

Bardzo serdecznie dziękuję naszym kibicom za przybycie na mecz. Zapraszam już na kolejne spotkanie. Tym razem zagramy u siebie.