LKS - Górnik Bobrowniki Śl.

"To już jest koniec .." jak śpiewano w pewnej piosence - przed nami ostatni mecz obecnego sezonu. A kończymy go na własnej murawie, grając z Bobrami - nie ma co się rozpisywać o meczach jakie graliśmy między sobą - wiele z nich będzie jeszcze długo wspominana w obu klubach :dramatyzm, cudowne bramki, emocje do ostatnich minut, było w nich wszystko Tym razem spotkanie będzie miał inne znaczenie dla obu zespołów. Goście niestety spadają z okręgówy im się w tym sezonie nie udało (- szkoda, zawsze był to bliski wyjazdwink) a na serio, będzie brakowało wspomnianych emocjonujących spotkań. Dla nas z kolei będzie to mecz który ukoronuje naszą skuteczną akcję pozostania w wspomnianej okręgówce. SERDECZNIE zapraszam was drodzy sympatycy LKS'u - przyjdźcie zobaczyć ostatni akt sezonu 21/22, bo na następny mecz będzie trzeba czekać dwa miesiące !!! Myślę warto przyjść zobaczyć i podziękować chłopakom za cały sezon. Oprócz samego meczu - spotkanie będzie miał jeszcze inną specjalną oprawę, o której co prawda na razie nie zdradzę ale min. dla niej jeszcze raz BARDZO ZAPRASZAM- pamiętajcie sobota godzina16.00-BĄDŹMY RAZEM!!