POŻEGNANIA

Niestety przy okazji ostatniego meczu obecnego sezonu - pożegnaliśmy kończących  grę w naszej drużynie trzem chłopakom. W ubiegłym tygodniu podjechaliśmy do Tarnowic, gdzie ostatni mecz zagrał Baggio - myślę, że trochę się zdziwił, że pamiętaliśmy, a nawet jak dobrze się przypatrzycie uronił łezkę - w naszych barwach Baggio rozegrał 300 spotkań i strzelił 106 bramek !!! Z kolei przy okazji meczu z Bobrami pożegnaliśmy : Michała Kocka - popularny Kocur zagrał w 117 meczach i strzelił 17 bramek w tym tą ostatnią w swoim ostatnim meczu - lepszego pożegnania chyba nie mógł sobie wymarzyć. No i żegnaliśmy również Mariusza Balawendra - Mario mimo swoich 45 lat był wzorem profesjonalnego podejścia do treningów o samych meczu - NAPRAWDĘ młodsi mogą brać z niego przykład !! A Mario w naszych  barwach przez pięć sezonów rozegrał 109 meczy u zdobył 11 bramek co z racji gry na pozycji obrońcy pokazuje jaką kondychę maił !! Całej trójce BARDZO DZIĘKUJEMY za grę w naszych barwach to był zaszczyt dla LKS'u że byliście z nami !!!