Drama Zbroslawice - LKS ŻYGLIN

Przegraliśmy dziś mecz z liderem, jednak choć nie jest to powód do dumy, z drugiej strony pokazaliśmy, że umiemy się spiąć na takie mecze. Drużyna gospodarzy złożona z "ligowych wyjadaczy" ostro od samego początku ruszyła na nas i po zaledwie paru minutach wyszła na prowadzenie po mocnym i precyzyjnym uderzeniu za pola karnego. Nie przestraszyło nas to i za sprawą Paczki mieliśmy okazję do wyrównania,  Potem jeszcze Bartek miał swoją okazję, ale trzeba powiedzieć że więcej przy piłce była Drama i to ona reprezentowała lepszą jakość piłkarską.  Jednak gdyby ponownie Paczuś wygrał pojedynek z bramkarzem byłoby fajnie, a tak to z jednej strony górą bramkarz Dramy, z drugiej Korzeń pokazał klasę, w samej końcówce nie ustępliwość Paczki zaowocowała wyrównującą bramką !!! Paczuś do końca obserwował co zrobi bramkarz i wykorzystał jego błąd uzyskując wspomnianą bramką. Od początku drugiej podrażnione Zbrosławice ruszyły na naszą bramkę. Długo udawało nam się wychodzić obroną ręką, ale w końcu ponownie po uderzeniu za pola karnego wychodzą na prowadzenie, choć Korzeń miał już piłkę na rękawicach, ta była uderzona z taką siłą że nie udało mu się jej zatrzymać. Chwilę później Paweł ponownie pokazał klasę ratując nas od utraty gola. My cały czas szukaliśmy swoich okazji do wyrównania, ale niestety na około kwadrans do końca drugą żółtą kartkę ujrzał nas kapitan i w konsekwencji Dawid musiał zejść z boiska. Gospodarze dysponujący klasowymi graczami, którzy grali na wyższych szczeblach ligowych w samej końcówce wykorzystali tą przewagę zdobywając jeszcze dwie bramki. Finalnie więc przegrywamy 4:1. Gdyby tylko patrzyć się na obraz gry do momentu zejścia Dawida - moglibyśmy powiedzieć, że rozegraliśmy z klasową drużyną niezłe zawody, jednak za parę lat każdy będzie pamiętał tylko .. wynik. Szkoda, ale cóż, przed nami za tydzień kolejne trudne wyzwanie i teraz trzeba się skupić już na kolejnym wyzwaniu. Gratulując Dramie zwycięstwa, dziękuję naszym kibicom, którzy tak licznie zjawili się i pomagali jak mogli DZIĘKUJĘ jeszcze raz !!