TURNIEJ CHARYTATYWNY

Turniej już za nami !! Obojętnie od wyników sportowych o których za chwilę – mam nadzieje, osiągnęliśmy postawiony cel – wsparcie finansowe na rzecz leczenia 7 letniego Mateusza Kaima. Dzięki organizatorom udało się już zebrać liczne grono sponsorów, którzy już przed rozpoczęciem wspomogli ten szczytny cel. Teraz dzięki samemu turniejowi doszły kolejne środki pieniężne !!! Dzięki wam udało się zrealizować założony na początku zamiar - daliście nadzieję komuś kto tego potrzebuje  !!!

Przede wszystkim w imieniu samego Kaima - DZIĘKUJĘ wszystkim !!!

Wracając do samego turnieju był bardzo udamy – wszystkie 12 drużyn walczyło do ostatniego gwizdka o końcowe zwycięstwo !!! Wiadomo, że wygrać musiała jeden zespół a ten sportowy cel osiągnęła drużyna EUROFENSTERU !!! GRATULACJE dla chłopaków !!, w „wielkim finale” wygrali z drużyną DAKO DOM. W „małym finale” KTG wygrała z kolei z drużyną HUTY CYNKU. To pierwsza czwórka naszego turnieju, ale jak wspomniałem sportowo wygrali wszyscy uczestnicy !!

I na zakończenie DZIĘUKUJĘ organizatorom i wolontariuszom którzy pomagali przez cały czas samej imprezy jak i przed przygotowując go !! Dziękujemy Wójtowi Gminy Świerklaniec Panu Markowi Cyl, i pracownikom Gminy, którzy dziś wspomagali turniej, min. udostępniając salę na której były rozgrywane mecze, no i wszystkim sponsorom o których wspomniałem na początku i innym wolontariuszom bez których nie byłoby tego sukcesu !!

więcej o samym turnieju i kwocie którą zebraliśmy możecie przeczytać na naszej facebookowej stronie:https://pl-pl.facebook.com/lks.zyglin