ŁTS Łabędy - LKS

W świąteczną sobotę czekała nas kolejna ciężka przeprawa - udaliśmy się do Łabęd. Jesienią był remis teraz pojechaliśmy bez czterech podstawowych zawodników, co tu dużo mówić z "lekką" obawą. Ale mecz zaczął się idealnie dla nas - centra Roberta do Cziby, a ten mając obrońcę przed sobą decyduje się na uderzenie między jego nogami i zaskakuje tym bramkarza Łabęd, który puszcza piłkę między nogami 1:0 dla nas!! chwilę później zaliczyliśmy słupek po uderzeniu Roberta, potem ten sam zawodnik podaje do Kamila Banasia, ale ten myli się minimalnie. W dalszej części meczu najpierw mieliśmy rzut rożny, a po nim rzut wolny po tym drugim po zamieszaniu w polu karnym najsprytniejszym okazuje się Cziba i prowadziliśmy już 2:0surpriserozochocony tym Damian chwilę później robi rajd ale na szczęście dla ŁTS bez efektu.. Potem to samo zrobił Kamil ale podał do Damiana choć także beze efektu i .. jeszcze raz Damian ale jego uderzenie blokuje obrońca. Po pół godzinie było ... 3:0 dla Żyglina. Zaczęło się od precyzyjnego wybicia Korzenia do Kamila a ten obsłużył brata i było wspomniane 3:0 !! Potem był rajd Wojtka Ślęzoka. A potem był .. rzut karny dla Łabęd, o takich karnych mówi się że był to karny z .. kapelusza ( z racji Świąt użyję tego słowa ) - gospodarze wykorzystują go i wynikiem 1:3 kończy się pierwsza połowa.  Druga zaczyna się od intensywnych ataków ŁTS'u i przez dłuugi czas trzeba przyznać, miejscowi mieli przewagę. Nasi "budzą" się dopiero po około dwudziestu minutach najpierw po wolnym Karol obok, potem uderzenie Czibola blokuje obrońca., dobre uderzenie Karola mija o minimetry słupek. I tak było do 75 minuty, gdy wydawałoby się w sytuacji bez szans do przebitki z bramkarzem poszedł Czibol i .. zdobył bramkę !! BRAWO za postawę pokazał chłopakom że MOŻNA !! 4:1 choć chwilę później za drugą żółtą kartkę zobaczył Krzysiu Foks, w samej końcówce przeprowadzamy kontrę po której Kamil Banaś "pozazdrościł" bratu i stwierdził że też trzeba zdobyć bramkę i .. zdobył ją !! 5:1 dla Żyglina !! co za wynik nie złe święta sprawili sobie nasi zawodnicy !! GRATULACJE za grę, postawę i determinację na boisku !!