LKS ŻYGLIN - Przyszłość Nowe Chechło

Rozgrywki nabierają tempa, a żeby nam się "nie nudziło" to po liderze, wiceliderze do Żyglina zawitała kolejna drużyna z czołówki czyli Przyszłość Nowe Chechło. Jak wspomniałem w przed meczowej zapowiedzi  drużyna, która wzmocniła się paroma zawodnikami przed obecną rundą i było pewne, że nie "sprzeda" łatwo skóry. Więc tym bardziej ucieszyła nas 10 minuta, gdy to po asyście.... Sebastiana Migusa - Przemek otwiera wynik spotkania !!! Po tym wydarzeniu nie osiadamy na laurach i w dalszym ciągu szukamy drugiej bramki, która powinna dać nam nieco spokoju, tak więc: pięć minut po bramce szansę na debiutancką bramkę w naszych barwach ma Michał Kocek, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem, potem swoją nie wykorzystaną sytuację ma Adrian, po kolejnych paru minutach 100 procentową sytuację ma kapitan Dawid Jakubowski, aż wreszcie przychodzi 37 minuta i po asyście Artura Miozgi który precyzyjnie zagrywa do "misia" - ten drugi ogrywa bramkarza w sytuacji sam na sam podwyższając wynik na 2:0 dla LKS'u ! Mało tego w samej końcówce ten sam zawodnik przegrywa pojedynek z bramkarzem, który uniemożliwia podwyższenie wyniku meczu. Na drugą połowę wychodzimy z dwoma zamianami, które mają jeszcze bardziej "nakręcić" akcje ofensywne Żyglina i po dwudziestu minutach powinno być 3:0 po bramce Adriana, której sędzia nie uznaje po rzekomym spalonym - którego nie było na pewno!! Po tym wydarzeniu "na chwilę" incjatywę przejmuje" Chechło, jednak po kolejnych 10 minutach ponownie inicjatywę przejmujemy my, czego efektem są dobre sytuacje: Przemka, "misia", "mroza", że nie wspomnę sytuację Piotrka Bryły. Aż wreszcie przychodzi 80 minuta, gdy po akcji Przemka - drugą bramkę w tym spotkaniu zdobywa Dawid Miszok ustalając wynik meczu. Tak więc tym meczem kończymy "mini serial" spotkań z drużynami z ścisłej czołówki, które myślę zakończyliśmy z sukcesem. Wielkim "wzmocnieniem" w tych meczach byli nasi sympatycy, którzy swoim dopingiem baaaaaaaaaaaardzo nas wspomogli - DZIĘKUJEMY WAM !!