LKS ZYGLIN - Drama Zbrosławice

Wczoraj zagraliśmy z liderem naszej rozgrywek. Jak pisałem w zapowiedzi po wpadce z Silesią obawialiśmy się tego meczu. I choć finalnie przegraliśmy mecz wstydu chłopaki nie przyniosły. Ale po kolei Pierwszą groźną akcję przeprowadza .. Żyglin, uderzenie Karola Banasia mija jednak bramkę obok słupka, Niestety po kwadransie w wyniku kontuzji z boiska usi zejść nasz bramkarz Paweł między słupki wchodzi Jacek. Dopiero po około dwudziestu minut goście a ten przeprowadzają akcję po której nikt na nasze szczęście nie zamknął . W odpowiedzi Kamil i Zalo uderzają na bramkę gości, potem Damian ma dobrą okazję ale mamy tylko rzut rożny. I potem croos do Karola, ten do Cziby, który jeszcze odegrał do Zala , który uderza na bramkę jakim cudem bramkarz to wybronił !! była to naprawdę PARADA. W samej końcówce ratuje nas po akcji Zbrosławic Jacek, który także pokazał klasę i to tyle w pierwszej połowie. W drugiej po około dziesięciu minutach gry Drama ma idealną sytuację ale z kolei to Jacek pokazał KLASĘ i gdy wydawało się że udało się zażegnać zagrożenie Drama zyskuje rzut karny, dość przypadkowy ale karny po którym w końcu wychodzą na prowadzenie. Rzucamy się do odrobienia strat ale nadziewamy się na kontrę po której jest już 0:2. Mało tego rozpędzeni goście po paru minutach zdobywają trzecią bramkę. Mało tego kolejna akcja i znowu mega obrona Jacka, a dobitkę zmierzającą do bramki jakimś cudem wybija na róg Zalo. Wydawać się mogło że zacznie się egzekucja, ale na szczęście zawodnicy zmobilizowali się i do końca nie straciliśmy już bramki, a sami zaś w samej końcówce zdobywamy honorowego gola - po rzucie rożnym Cziby do bramki trafia Artur Skutnik. Po tym sędzia kończy mecz. Jak napisałem przegraliśmy bez dwóch zdań z drużyną która lideruje i ma lepszych zawodników, ale z drugiej strony przez długi czas meczu graliśmy jak równy z równym, nie wiadomo jak potoczyłby się mecz gdybyśmy coś pierwsi ustrzelili ??  Dziękuję drużynie bo walczyła jak mogła, teraz skupiamy się już na następnym meczu !! Na zakończenie Gratulacje dla Dramy i ich trenera Dariusza Dwojaka, życzymy im powodzenia w koiejnych meczach., dziś wygrali zasłużenie i jako drużyna pokazali, że w naszej klasie rozgrywkowej mają super zespół