Spotkanie Opłatkowe

Szanowni kibice mieszkańcy Żyglina, ale również całej gminy jak i sympatycy skądkolwiek jesteście !!!!

W imieniu Zarządu LKS ŻYGLIN, Stowarzyszenia "GÓRA JERZEGO", Rady Dzielnicy Żyglin-Żyglinek, Straży Pożarnej w Żyglinku oraz Orkiestry Dętej zapraszamy wszystkich na coroczne spotkanie opłatkowe, które od paru lat wspólnie dla was organizujemy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia - aby w tym szczególnym dla wszystkich ludzi okresie gdy wszyscy łączymy się z sobą i dzielimy się dobrem również w naszym gronie zapanowała ta szczególna i podniosła atmosfera - tak więc liczymy, że jak w poprzednich latach również i w tym swoją obecnością i wspólnym kolędowaniem poczujemy ten nastrój, który potem przeniesiemy do naszych domów !!!

Spotkanie odbędzie się w strażnicy OSP Żyglinek w sobotę 23 Grudnia, a początek przewidujemy na godzinę 17.00.

Jeszcze raz SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH zawodników, kibiców, członków, sympatyków, mieszkańców. Kobiety, mężczyzn, dzieci - młodszych i starszych o liczne przybycie na te myślę szczególne spotkanie !!!

'"jest taki dzień, tylko jeden raz w roku......."