SPOTKANIE OŁATOWE

Dzisiaj w budynku Straży Pożarnej w Żyglinku na organizowanym przez LKS ŻYGLIN, Radę Dzielnicy Żyglin-Żyglinek, Straż Pożarną w Żyglinku oraz Orkiestrę Dętą zaprosiliśmy na coroczne spotkanie opłatkowe, które od paru lat wspólnie dla was drodzy mieszkańcy naszej miejscowości organizujemy z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku - aby w tym szczególnym dla wszystkich ludzi okresie gdy wszyscy łączymy się z sobą i dzielimy się dobrem również w naszym gronie zapanowała ta szczególna i podniosła atmosfera !! I jak co roku zjawiliście się tłumnie, dzieląc się nie tylko rzeczonym opłatkiem, dobrym słowem, swoją życzliwością i radością !!!  - w imieniu organizatorów DZIĘKUJĘ za przybycie naszym kibicom, a także przybyłym szacownym gościom wśród których pozwolę sobie wymienię posła na sejm RP Tomasza Głogowskiego, burmistrza Miasteczka Śl. Michała Skrzydło i sekretarza miasta Marcina Parysa. ale i wszystkim którzy przybyli na tę uroczystość !!! wierzę, że jak w poprzednich latach również i w tym swoją obecnością i wspólnym kolędowaniem poczuliście i ten nastrój, przenieśliście do swoich domów !!!