Rozbark Bytom - LKS ŻYGLIN

Rozbark Bytom - LKS ŻYGLIN

Ciężko jest coś napisać po takim meczu. Niestety po raz kolejny po dobrym meczu zaliczamy słabszy występ. Chociaż na początku to my zaatakowaliśmy i pierwsza akcja Czarka i dobre uderzenie Figa, po paru minutach akcja Żyglina centra Hoiny i ręka obrońcy i w te sposób mamy rzut karny, który pewnym uderzeniem na bramkę zamienia Wojtek Piech 1:0 dla LKS'u. Jednak po paru minutach dobrą centra z głębi pola i napastnik Rozbarku lobem pokonuje debiutującego w naszej drużynie Olka Cogla 1:1. Dosłownie chwilę później błąd bramkarza Rozbarku i do piłki dopadł Patryk ale minimalnie przegrywa pojedynek z golkiperem, miejscowi odpowiadają kontrą która kończy się obok naszej bramki i to na tyle w pierwszej połowie. Druga mogła się zacząć idealnie, rajd z kolei zmiennika Dawida Kańtocha, który naszym zdaniem był faulowany w polu karnym, ale tym razem gwizdek sędziego milczy. Rozbark odpowiada wolnym który broni Olek. A w dalszej części następuje 5 minut w których dwukrotnie dajemy się zaskoczyć miejscowym i w ten sposób przegrywaliśmy już 1:3. Choć wynik był wielce niekorzystny walczyliśmy do końca i najpierw piękny strzał z dropsztyka Maria, który minimalnie mija spojenie słupka z poprzeczką !!! potem dobre uderzenie po rożnym głową Kańtoszka i w wreszcie w samej końcówce po kolejnym rożnym i Jakub podaje do Czarka, który zmniejsza rozmiar porażki, na więcej nie było już czasu. Szkoda bo gdybyśmy zagrali na normalnym poziomie myślę moglibyśmy wygrać, a tak cóż. Musimy zapomnieć o tym meczu i skupić się już na kolejnym. Trzeba zabrać się do pracy a konkretnie do treningów. NIe ma co się obrażać trzeba zabrać się do pracy bo mamy potencjał i drużynę, ale jeszcze nie zespół, który walczy niczym czterej muszkieterowie : jeden za wszystkich wszyscy za jednego , ale nie tylko wierzę ale jestem pewien że w końcu zatrybią !!! A że to zrobią jestem przekonany bo chyba nawet dla samych siebie powinni to udowodnić !! mimo to dziękuje im za g do końca, a nie licznej ale wiernej grupie kibiców, którzy wspomogli naszą drużynę jeszcze raz dzięki a my do roboty !!!

UWAGA !!!!

ZMIANA TERMNIÓW I GODZIN TRENINGÓW

od tego tygodnia będziecie trenować w

WTORKI o 20.00 na JORDANIE

CZWARTKI o 18.00 na ORLIKU w Miasteczku Śl.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości