Przygotowania

Koniec laby !! czas szykować się do nowego sezonu. A będzie to arcy ciekawy bo z powodu reorganizacji od kolejnego sezonu będzie tylko jedna grupa IV ligi,a między obecną IV a naszą okręgówką będzie tworzona V liga. Więc te zespoły które będą "chciały" się załapać do wyższej ligi będą musieli się strać pozostałe zaś będą walczyć aby broń Boże nie znaleźć się w klasie "A". U nas zmiany rozpoczęły się od zmiany na ławce trenerskiej w miejsce Marka Tomczyka trenerem I drużyny został Krystian Szyguła - WITAMY NA POKŁADZIE !! Na pewno będę także ruchy kadrowe w samej drużynie ale o tym będziecie informowani w miarę już pewnych transferów. Jeżeli chodzi zaś o sam plan przygotowań to ma on następujący harmonogram:

19.07  GÓRNIK WOJKOWICE - LKS ŻYGLIN  3 :1  - Deptała

22.07 : SARMACJA BĘDZIN - LKS ŻYGLIN 1:3 - Deptała, Wszelaki, zawodnik testowany

27.07  : Andaluzja Brzozowice - LKS ŻYGLIN 2 : 2 - Michalski., zawodnik testowany

29.07 : MLKS WOŹNIKI - LKS ŻYGLIN  3: 3 - Jakubowski, Banaś, Deptała

02.08 środa : LKS ŻYGLIN - Unia Kalety -  środa 18.00