PODSUMOWANIE

Pięć lat temu po 33 latach od założenia klubu, awansowaliśmy po raz pierwszy do okręgówki, było to historyczne wydarzenie w dziejach naszego klubu, niestety po roku gry spadliśmy, po kolejnych pięciu latach gry w naszej serie "A" ponownie okazaliśmy najlepsi i jeszcze raz awansowaliśmy do okręgówki, tym razem mocno chcieliśmy zostać w niej. Po rundzie jesiennej nic nie zapowiadało, że uda nam się to osiągnąć, ale "małe" wzmocnienia i dobrze przepracowany okres przygotowawczy sprawiał, żeMAMY TO!!! W ten sposób zawodnicy zapisali kolejną chwalebną kartę w dziejach LKS'u. w "dziale utrzymanie"laughCel został osiągnięty, a Podziękować za to trzeba przede wszystkim samym zawodnikom, bo gdyby nie ich determinacja na treningach i w meczach nie udałoby się, osiągnąć celu !! Wiadomo że zawodnicy grają a Seba .. składustawia - jemu też dziękujemy za włożony trud bo wielokrotnie ułożyć coś z tych klocków ....surpriseZawodnicy i trenerzy nie poradzili by sobie zaś bez "zaplecza technicznego" czyli Zarządu i wszystkich osób wspierających nasz klub bo mecze są solą działalności klubu , ale bez wspomnianych osób nie byłoby wielu rzeczy które wiążą się z samą grą ale i z całą działalnością klubu. No i dziękujemy wam DRODFZY KIBICE bo wy jak wiele razy wspominałem byliście tym przysłowiowym 12 zawodnikiem któryna dobre i złe wspierał swój klub!!! Dlatego dla wszystkich wymienionych i nie wymiotnych w tym krótkim opisieDZIĘ KU JE MY !!!Teraz czas odpoczynku a już wkrótce przyjdzie nam zacząć czas przygotowań do nowego sezonu 22 / 23 w którym jeszcze bardziej trzeba będzie się spiąć żeby osiągnąć być może kolejny historyczny wynik w dziejach klubu - któż to wie ?A teraz mała garść statystyk :

- w zakończonym sezoniezdobyliśmy 62 bramki ( 2,07 na mecz, /7 miejsce pod względem zdobytych bramek) tracąc68 ( 2,27 na mecz odpowiednio / 8 miejsce)

- w całym sezonie w naszej drużynie zagrało łącznie 32 zawodników

- Najwięcej meczy tj. wszystkie 30 w sezonie rozegrali Artur Skutnik i Bartek Michalski, a po 28 meczy : Dawidowie Jakubowski i Miszok oraz Wojtek Piech

- najstarszym grającym zawodnikiem był Mariusz "Mario" Balawender, najmłodszym Alan Karmański

- najlepszymi strzelcami z 11 bramkami zostali Dawid Jakubowski i Damian Cziba ( ten drugi co należy podkreślić zrobił to grając u nas tylko w rundzie wiosennej ), trzeci był Dawid Miszok

I jeszcze jedna ciekawostka lub może zbieg okoliczności pierwszy sezon okręgówki skończyliśmy z dorobkiem 38 pkt i dało nam to 13 miejsce, teraz zdobyliśmy ... 38 pkt i zajęliśmy 9 miejsce -  co za zbieg okolicznościwinkwink