Odra Miasteczko Śl - LKS ŻYGLIN

W tym szczególnym meczu dla obu drużyn górą okazała się Odra. Choć nasi się starali jednak to gospodarze cieszyli się po końcowym gwizdku i to oni "rządzą" w gminie. Ale po kolei - od samego początku obie drużyny skupiły się przede wszystkim na zabezpieczeniu tyłów, mozolnie budując akcje ofensywne. I tak dopiero po około dwudziestu minutach miejscowi stwarzają pierwszą groźna sytuacje po rzucie wolnym, potem po ciekawej akcji i centrze jeszcze raz Odra miała dobrą okazję ale na nasze szczęście nikt nie zamknął podania. Co nie udało się w tej udało się Odrze po pół godzinie ponownie centra wzdłuż bramki i napastnik na raty wyprowadza na prowadzenie Miasteczko - szkoda bo o mało co Pawłowi udałoby się wyjść obronną ręką. I to tyle w pierwszej połowie. Nie mając nic do stracenia w drugiej połowie ruszyliśmy do przodu i po pięciu minutach mieliśmy doskonałą okazję do wyrównania. Misiu wychodzi na sam na sam z bramkarzem ale jego strzał wybrania golkiper Odry, w odpowiedzi 100 gospodarzy po rzucie wolnym tylko interwencja Korzenia uchroniła nas przed stratą drugiego gola. Niestety po godzinie gry po identycznej akcji jak w pierwszej połowie tracimy drugiego gola. Odra po paru minutach gry miała jeszcze jedną dobrą okazję do podwyższenia wyniku, ale napastnik uderza nad bramką. W odpowiedzi rajd Wojtka Piecha przez całe boisko po którym mamy .. tylko rzut rożny. Angażując większe siły w ofensywę dzięki temu dajemy okazje dla Odry i w jednej z nich gospodarze mają 100 ale zawodnik miejscowych źle uderzył tj. na siłę i przeniósł piłkę nad bramką/ W końcówce mamy drugą idealną okazję do zdobycia bramki ale jakim cudem nie zdobywamy bramki ..... ?sad. Dodatkowo po drugiej żółtej kartce tracimy naszego stopera - Artur musiał zejść z boiska. I jeszcze jedna okazja Żyglina - uderzenie Zalo wybija obrońca Odry !!! Odra górą - trzeba pogratulować zawodnikom i trenerowi Krzysztofowi - byli lepsi i mogą powiedzieć że w tym sezonie okazali się dwa razy lepsi. My musimy zapomnieć i dalej skupić się na naszym głównym celu a Odrze jeszcze raz gratulując zwycięstwa życzymy im powodzenia w kolejnych meczach !!