Nowi w klubie !!!

Mamy w klubie "dwa banany - jeden duży drugi mały"cheeky, na serio grono naszych zawodników powiększyło się o dwóch nowych : Karola Banasia i Kamila Banasia. Pierwszy z nich przyszedł z Dramy Zbrosławice, drugi z Ruchu Radzionków Karol już grał w naszym klubie, a po latach tułaczki wrócił na "stare śmieci" ,Kamil jest nowym - obaj mają nam pomóc w głównym celu w tym sezonie, czyli utrzymaniu się w okręgówie. Wierzę, że szybko się wkomponują w drużynę i swoim doświadczeniem i umiejętnościami pomogą w wymienionym celu !!! Witamy was serdecznie i wierzymy, że będzie to okres w waszym życiu który będziecie "na starość" mile wspominać !!!winkDrodzy sympatycy LKS'u być może będę miał w krótce kolejne dobre newsy dotyczące następnych wzmocnień !!! śledźcie więc na bieżąco nasze strony !!