LKS ŻYGLIN - Start Sierakowice

Przed meczem przeżyliśmy powtórkę z rozrywki w kwestii pogody znowu się rozpętała burza i ponownie musieliśmy grać w trudnych warunkach, jak się okazało było to korzystne dla naszej drużyny. Na początku 100 gości ale wychodzimy obronna ręką. Potem akcja Guma - Pascal lecz nikt nie zamknął dobrej centry a mogliśmy prowadzić. Na szczęście po dwudziestu minutach po indywidualnej akcji Pawła i uderzeniu z ostrego kąta wychodzimy na prowadzenie. Potem gra się "stabilizuje" i obie drużyny próbowały ale bez efektu do końca pierwszej połowy. Druga też przypominała piłkarskie szachy, aż do 60 minuty gdy tym razem po akcji Skały po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Paweł. Potem jeszcze raz my stwarzamy dobrą akcję po uderzeniu Pascala lecz na posterunku był bramkarz gości. W końcówce zmiennik Kuba Nowakowski efektownym uderzeniem zdobywa trzecią bramkę czym odebrał definitywnie ochotę do gry gościom. I jak wspomniałem w trudnych warunkach atmosferycznych odnosimy drugie zwycięstwo pod rząd. GRATULECJE dla drużyny !!! Dziękuję również kibicom za wsparcie drużyny !!