LKS ŻYGLIN - Ruch Radzionków

Historia napisała się na naszych oczach !

LKS po pasjonującym meczu wyszarpał w doliczonym czasie drugiej połowy dosłownie ostatnią akcją meczu  remis. Tak więc po 90 minutach gry trzeba było zarządzić konkurs rzutów karnych, w którym okazaliśmy się lepsi od IV ligowca !!  W karnych obaj bramkarze byli bliscy obrony karnych, ale skuteczność w tym elemencie wykazał się tylko raz nasz Paweł, ale było jak się okazało o ten jeden raz a dobrze !! dzięki niemu i celnym całej naszej piątki wygrywamy 5:4. Tym samym meldujemy się w ... PÓŁFINALE rozgrywek Pucharu Polski podokręgu Bytom  !! A w nim zagramy z Polonią Bytom

bramki zdobyli : Kwaśniewski i Karol Banaś, no i oczywiście zwycięski skład :

Korzeniowski - Kamil Banaś ( 70' Michalski ), Wandzik, Skalski, Kwaśniewski - Jakubowski ( 75' Ścierski ), Zalek, Wyżgoł ( 60' Pilarski) , Karol Banaś, Deptała - Miszok ( 45' Krawczyk )