Burza Borowa Wieś - LKS ŻYGLIN

Z "lekkim" opóźnieniem wrzucam dla zainteresowanych opis wczorajszego spotkania, na początku chciałem podziękować naszym kibicom którzy mimo dalszego wyjazdu przyjechali wesprzeć nasz zespół - dziękujemy winkA wracając do meczu od samego początku tobie drużyny grały ostrożnie szukając swoich okazjiraczej w kontrach. Pierwsza akcja to my Paczuś nad, w rewanżu strzał ale broni ŻeluNasza kontra, ale Paczuś źle podaje do misia i ponownie żelu na posterunku. Nasz wolny i uderzenia Jakuba w słupek, Indywidualna akcja misia ale na posterunku golkiper Burzy. Potem dwa razy gospodarze najpierw po rożnym a potem po uderzeniu z około dwudziestu metrów mogli wyjść na prowadzenie. I jeszcze raz podwójna okazja Burzy ale Żelu na posterunku !! Akcja Misiu - Zalo i tylko róg. Tak kończy się pierwsza połowa druga zaczyna się odtrzech dobrych okazji LKS/u po uderzeniach : Misia i Paczusia. Potem dajemy się zaskoczyć i po pięknym uderzeniu pod poprzeczkę Burza wychodzi na prowadzenie, po tej bramce dajemy się na parę minut zepchnąć do defensywy, ale nie mając nic do stracenia ruszymy do przodu i po precyzyjnym uderzeniu z wolnego piłkaląduje na poprzeczce, udaje się nawet zdobyć bramkę ale według sędziego asystenta misiu był na spalonym sadWrzutka Sławka - uderzenie głową misia i tylko CUDOWNA parada bramkarza gospodarzy ratuje przed utratą gola !! Do samego końca szukamy sposobu na wyrównanie angażując większe siły w ofensywie i w samej końcówce nadziewamy się na kontrę tracąc drugiego gola. Szkoda ale musimy uznać wyższość miejscowych - gratulacje za wygraną, a my choć smutni i zawiedzeni możemy być umiarkowanie zadowoleni z postawy drużyny na boisku - chłopaki włożyły mnóstwo wysiłku i na pewno sami są zawiedzeni takim wynikiem. Ale jeżeli przełożą to w kolejnych meczach to być może to my będziemy się cieszyć z zwycięstw !! Jednak muszą zrobić to szybko, bo już w środę gramy kolejny mecz ligowy z .. Sokołem Orzech tak tak nie pomyłka po środowym pucharowym meczu znowu będziemy gościć zawodników z Orzecha i już dziś zapraszam was drodzy kibice na ten dzień !!